12.06.2014 11:57

Třiďte kovový odpad. Získáte peníze a snížíte znečištění ovzduší a vody

Máte zájem o výkup šrotu? Kontaktujte nás!

Že se má třídit plast, papír nebo sklo už víme. Co ale s kovovým odpadem? Házíte ho do popelnice na směsný odpad? Potom děláte hned dvojí chybu!

  1. Za kovový odpad vám totiž v  kovošrotu vyplatíme nemalé peníze. Přesvědčte se sami z našeho ceníku, který se řídí aktuálním stavem Londýnské burzy kovů. Z jeho přehledu si můžete být jisti, že u nás dostanete maximální možnou částku.

  2.  Tříděním kovů významně přispějete k ochraně životního prostředí. To proto, že díky recyklaci se oproti prvovýrobě ušetří až 75 % energie, 90 % primárních zdrojů a 40 % vody. Tříděním kovů tedy přispíváte ke snížení znečištění vzduchu o 86 % a snížení znečištění vody o 76 %! A to už stojí za pozornost, že?

Kromě těchto výhod se odevzdáním kovového odpadu zbavíte všech nepotřebných věcí a starých spotřebičů, které se u vás nahromadily. V našem kovošrotu Moravia vykupujeme vše z mědi, hliníku, bronzu, mosazi, niklu nebo cínu. Kromě samotného výkupu barevných kovů a železa navíc zajistíme i jeho roztřídění a přepracování na nové výrobky.

Výhodná nabídka platí i pro firmy

Nabízíme také řešení pro firmy s velkým množstvím kovového odpadu. Po předchozí telefonické dohodě přistavíme kontejner, provedeme výkup železa a zajistíme naložení odpadu. Stačí zavolat na telefon 554 212 128.

Máte zájem o výkup nebo zpracování kovového šrotu? Kontaktujte nás.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout
© 2023, Kovošrot Moravia a. s. – všechna práva vyhrazena

Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing